ابزارها، افزونه ها و نرم افزارهای جنبی

توسعه دهندگان نرم افزار همواره با تولید ابزارها، افزونه ها و نرم افزارهای جانبی، به هنرمندان دنیای گرافیک کامپیوتری در ایجاد راحتی در استفاده و بهبود تولیداتشان یاری رسانده اند. ما در این صفحه با تمرکز بیشتر بر روی ابزارهای تولید شده توسط توسعه دهندگان ایرانی به معرفی این ابزارها، افزونه ها و نرم افزارهای جانبی می پردازیم. 

بلندر

Procedural Eye Generator – ابزار ساخت چشم به صورت پروسیجورال

یک ابزار سفارشی برای ساخت هر نوع چشم انسان به صورت پارامتریک.

بلندرجیومتری نودز

GN Puzzle Maker – پازل ساز جیومتری نودز

پازل سفارشی خود را بصورت رویه ای بسازید و آن را متحرک کنید.

بلندر

معرفی دستیار رندرینگ بلندر – نسخه ۱.۰۰

ابزاری برای رندرینگ پی در پی و بی وقفه چند پروژه. شب ها با خیال راحت بخوابید.

نرم افزارهای عمومی

پارسی نگار لئومون

پارسی نگار لئومون یک نرم افزار رایگان برای نگارش به فارسی در نرم افزارهای گرافیکی

توسعه دهنده ابزارها، افزونه ها و نرم افزارهای جنبی مورد نیاز کاربران نرم افزارهای آزاد هستید و نیاز به محلی برای معرفی و انتشار آن دارید؟

اکوسیستم و مدرسه جی کیوبی می تواند شما را یاری کند. با جی کیوبی تماس بگیرید.

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.