پارسی نگار لئومون

پارسی نگار لئومون یک نرم افزار رایگان برای نگارش به فارسی در نرم افزارهای گرافیکی

همیشه با خودم میگفتم چرا ما باید برای نگارش به زبان مادریمان در نرم افزارها آزاد نیستیم و باید پول پرداخت کنیم و نمی توانیم رایگان این کار را انجام دهیم؟ همین باعث شد تا پارسی نگار لئومون را منتشر کنم.

- امین بابایی‌پناه، توسعه دهنده پارسی نگار لئومون -

طی ۲۲ سال تجربه کاری ام، بی شک پرکاربردترین نرم افزار نگارش فارسی در نرم افزارهای مختلف سه بعدی و دو بعدی برای من، نرم افزار پارسی نگار لئومون بوده است.

این نرم افزار رایگان را آقای امین بابایی پناه توسعه داده است. امین بابایی پناه از ایرانیان مقیم کانادا، موسس و صاحب استودیوی لئومون است. این استودیو علاوه بر فعالیت های هنری به توسعه نرم افزارها، ابزارها و افزونه های مختلف کاربردی می پردازد که میتوان به PlaybackSwitch, JalaliTray, FontDeploy, Hafez, QuickCrypt, HotKeyz, SessionGuard, CPU-V, SubFix اشاره کرد.

نرم افزار پارسی نگار لئومون با داشتن فونت های متنوع، با حجم بسیار کم و با رابط کاربری گویا و آسان شما را به راحتی از خرید نرم افزارهای فارسی نویس تجاری بی نیاز می کند. این فارسی نویس در همه نرم افزارهای گرافیکی، سه بعدی، دو بعدی، کامپوزیت و … عملکردی درست و فوق العاده دارد و استودیو لئومون به صورت مستمر در حال به روز رسانی آن است.

با وجود اینکه امین بابایی پناه این نرم افزار را به صورت کاملن رایگان برای استفاده هموطنان خویش در سایت استودیو خود منتشر کرده، بسیاری از سایت های دانلود فارسی آن را برای کاربران ایرانی در لیست دانلودهای خود قرار داده اند.
امین بابایی پناه در این رابطه به جی کیوبی گفت: من این نرم افزار را کاملن رایگان در اختیار همه قرار داده ام و هیچ مشکلی با اینکه سایتها نرم افزار ما را برای دانلود قرار داده اند ندارم، اما مشکل اینجاست که معمولن نسخه های قبلی در این سایت ها قرار گرفته که نسخه نهایی نیست. به این خاطر کاربران از امکانات جدید و مشکلات رفع شده آن محروم می شوند و بهتر است که آخرین نسخه بروزه رسانی شده را از خود سایت دانلود کنند.

آخرین نسخه به روز رسانی شده پارسی نگار لئومون با افزوده شدن قابلیت دارک مُد سازگار با سیستم عامل شما در سایت استودیو لئومون قرار گرفته که می توانید از طریق لینک زیر به صفحه این نرم افزار رفته و آن را دانلود کنید.

دانلود پارسی نگار لئومون

امین بابایی پناه همچنین سه افزونه کاربردی به نام های LeoMoon LightStudio، Bezier2SVG و TextCounter را برای نرم افزار بلندر منتشر کرده که در معرفی های بعدی به آنها خواهیم پرداخت.

طی این متن از دوست عزیزم امین بابایی پناه و استودیو لئومون بابت خدمات ارزشمندش سپاسگزاری می کنم و شما را به دانلود و استفاده رایگان نرم افزار فوق العاده و رایگان پارسی نگار لئومون دعوت می کنم.

میثم حسینی

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.