معرفی سایت هنرآمیز

آموزش های اصولی برای هنرجویان بلندر

نمی شود از آموزش نرم افزار بلندر نام برد، و به یکی از قدیمی ترین سایت های حرفه ای که در کنار آموزش های دیگرش آموزش های نرم افزار بلندر را نیز منتشر می کرد اشاره نکرد؛

سایت هنرآمیز و مدرس آن مهندس مهدی نو بخت.

مهدی نوبخت به دلیل سابقه بالایی که در تدریس نرم افزارهای مختلف دارد، در طراحی کاربردی دوره های بلندرش بسیار حساب شده و در ارائه آن بسیار دقیق عمل می کند.

آموزش های بلندر مهندس مهدی نوبخت در سایت هنرآمیز، همواره توسط ما به کاربران پیشنهاد شده است.

بخشی از محتوای آموزشی بلندر سایت هنرآمیز با پرداخت هزینه قابل دسترسی است(که البته هزینه دوره ها بسیار مطلوب است) اما هنرآمیز حجم زیادی آموزش های رایگان بلندر نیز منتشر کرده و در اختیار کاربران قرار داده است.

بسیاری از مدرسین فعلی نرم افزار بلندر و هنرمندان بلندر با سابقه، زمانی یادگیری خود را با آموزش های سایت هنرآمیز و مهندس مهدی نوبخت آغاز کرده اند.

به سایت honaramiz.com سر بزنید.

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.