معرفی سایت توت لاین

یک سایت آموزشی معتبر و کاربردی برای بلندر

سایت آموزشی توت لاین با ضمیمه نام «مدرسه مجازی بلندر»، از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در آموزش نرم افزار بلندر آغاز کرد. موسس و مدرس این سایت، مرتضی طهماسبی، علاوه بر این که خودش یک هنرمند نرم افزار بلندر است، با تسلط بالا در ارائه مطالب و گویش و صدای خوبش، توانسته دوره های ویدیویی بسیار جذاب و کاربردی ای را تهیه و منتشر کند.

خلاقیت هایی که این سایت در طراحی دوره های آموزشی اش به خرج می دهد، باعث شده تا طرفداران فراوانی در میان کاربران نرم افزار بلندر در ایران پیدا کند.

توت لاین یکی از مهمترین منابع آموزشی مورد تایید و پیشنهاد جی کیوبی به نوآموزان و کاربران نرم افزار بلندر است.

سایت توت لاین با طراحی کاربردی بالایی که دارد به کاربران اجازه می دهد به سرعت و راحتی به مطالب مورد نظر خود در آن دسترسی پیداکنند.

توت لاین در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام نیز به صورت جدی فعال است، و از این طریق بخش های آموزشی دیگری را نیز به کاربرانش ارائه می دهد.

بیشک بسیاری از نو آموزان و کاربران فعلی بلندر ایران مدیون زحمات مرتضی طهماسبی و سایت موفقش هستند.

به سایت tutline.ir سر بزنید.

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱۵ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.