مصاحبه با مجله امریکایی Edge Loop

انتشار مصاحبه میثم حسینی در شماره 4 مجله Edge Loop

یکی از ویژگی‌های نرم افزار سه بعدی بلندر، امکان تولید انیمیشن دو بعدی فریم‌به فریم در آن است. اما در ابتدا از سوی همه کاربران جهانی بلندر ابراز می‌شد که امکانات موجود در این نرم افزار برای ساخت انیمیشن با تکنیک کات‌اوت مناسب نیست.
حدود ۳ سال پیش، تحقیق و توسعه گسترده‌ای را برای شکل دادن به روشی خلاقانه برای ایجاد امکان تولید انیمیشن با تکنیک کات‌اوت در بلندر آغاز کردم، که مورد توجه جامعه جهانی نرم‌افزار بلندر قرار گرفت و بخشی از نتایج آن در سایت رسمی نرم‌افزار بلندر نیز منتشر شد.

میثم حسینی

مصاحبه میثم حسینی(از موسسین سایت جی کیوبی) در شماره چهارم مجله تخصصی Edge Loop، درباره ورکفلو خط تولید انیمیشن دو بعدی(کات اوت) در بلندر منتشر شد.

در شماره اخیر مجله اج‌لوپ میثم حسینی گپ و گفتی با برایان اریکسون در باره این روش‌های شخصی داشته که در قالب این مصاحبه‌ای منتشر شده است.

این مجله در امریکا و به سرپرستی BRIAN ERICSON و BILL ROGERS منتشر می‌شود.

می توانید این مجله را به صورت رایگان از آدرس زیر دریافت و مطالعه کنید.

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.