معرفی دستیار رندرینگ بلندر – نسخه ۱.۰۰

ابزاری برای رندرینگ پی در پی و بی وقفه چند پروژه. شب ها با خیال راحت بخوابید.

تصمیم گرفتم ابزاری که برای مدیریت کامندلاین رندرینگ در بلندر برای استفاده شخصی نوشته ام را در اختیار اعضای جامعه بلندر قراردهم.

در این ویدیو توضیحات لازم در مورد Command Line Rendering و استفاده از این ابزار ارایه شده است. فایل این ابزار به همراه راهنمای استفاده از آن نیز در اختیار شما قرار گرفته است.

توجه: اگر قادر به دیدن ویدیوهای این صفحه نیستید، باید وی پی ان خود را خاموش کرده و دوباره صفحه را فراخوانی کنید.

برای دریافت این ابزار باید عضو سایت باشید.

عضو جی کیوبی شوید

نمایش ادامه محتوای این بخش برای اعضا مقدور است. لطفن کمی وقت بگذارید و برای تعامل بیشتر با جی کیوبی از قسمت ورود یا ثبت نام به صورت رایگان عضو سایت شوید. اگر عضو سایت هستید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

Creative Commons License

مجوز کلیه محتوای این صفحه ثبت شده است. برای بررسی به لینک «مجوزهای استفاده از محتوای سایت» در انتهای صفحه مراجعه کنید.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.