تاسیس مدرسه جی‌کیوبی؛ محلی برای آموزش و ترویج نرم‌افزارهای آزاد، سورس باز و رایگان

فرصت های برابر آموزشی و دسترسی آزاد به منابع برای همه.

در فاز اول راه اندازی سایت جی کیوبی، مدرسه جی کیوبی تاسیس شد. مدرسه جی کیوبی بنا دارد با بهره گیری از تمام استعدادها و ضرفیت های آموزشی خود، شکل جدیدی از آموزش را در قالب همکاری های داخل اکوسیستم جی کیوبی بنا کند. این ضرفیت ها در مسیر ایجاد فضاهای کاری برای کاربران پس از گذراندن آموزش، به پیش خواهد رفت.

ماهیت وجودی مدرسه جی کیوبی، تشکیل یک هسته منسجم، برای تسهیل مسیر ترویج و آموزش نرم افزارهای آزاد ، سورس باز و رایگان در ایران است.

جی کیوبی در حوزه گرافیک کامپیوتری، فعالیت های آتی خود را، در جهت تحقق اهداف خود(که در صفحه «درباره مدرسه جی کیوبی» توضیح داده شده)، فرهنگ سازی عمومی برای رسیدن به این اهداف، و آموزش و ترویج برای ایجاد فضای برابر آموزشی و دسترسی آزاد به منابع برای همه، طراحی کرده است.

در تاریخ نگارش این خبر، کلیه محتواهایی آموزشی که پیش از این در کانال تلگرامی B3Dtc منتشر شده است، بر روی سایت قرار گرفته تا به صورت یکپارچه در دسترس کاربران باشد.

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.