سایت جی کیوبی تاسیس و راه اندازی شد

سایت جی کیوبی، اکوسیستمی برای کاربران جهان نرم افزار آزاد

سایت جی کیوبی G Cubee با هدف آموزش و ترویج نرم افزارهای آزاد، سورس باز و رایگان، در کنار ایجاد فضاهای کاری برابر برای همه فرزندان ایران تاسیس و راه اندازی شد.

فاز اول این سایت که شامل صفحات اصلی و صفحات بخش «مدرسه جی کیوبی» است به اتمام رسیده و در دسترس کاربران قرار دارد.

مدرسه جی کیوبی شامل رسانه های مختلف آموزشی است، و تلاش دارد در قالب اهداف مدرسه(که در صفحه «در باره مدرسه» توضیح داده شده) شکل جدیدی از آموزش، با رویکرد دسترسی برابر و آزاد به منابع برای همه، و در بستر نرم افزارهای آزاد، سورس باز و رایگان را فراهم کند.

این سایت به زودی در فاز دوم خود بخش «اکوسیستم جی کیوبی» را راه اندازی خواهد کرد، که به اطلاع کاربران خواهد رسید.

اکو سیستم جی کیوبی یک پلتفرم همکاری اینترنتی، بر پایه ارزش ها و اصول جی کیوبی است که در صفحه «درباره اکوسیستم» راجع به آن بیشتر گفته ایم.

مطالب این صفحه چقدر برای شما سودمند بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

اشتراک گذاری این مطلب

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در print
Print

جی کیوبی را دنبال کنید

دیگر مطالب

محتوای سایت جی کیوبی بر اساس مجوزهای ثبت شده زیر در دسترس شما است

این مجوز به شما این امکان را می‌دهد که محتوای سایت را حتی از نظر تجاری، توزیع، ریمیکس، تطبیق و توسعه دهید، البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما این امکان را می دهد که حتی برای مقاصد تجاری محتوای سایت را بازسازی کنید، تطبیق دهید، و بر اساس آنها محصول دیگری بسازید،البته تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید و محتوای جدید خود را تحت شرایط همین مجوز منتشر کنید. 

این مجوز به شما این امکان را می دهد که از محتوای سایت برای هر هدفی، از جمله تجاری استفاده کنید. با این حال، نمی توانید آن را با دیگران به صورت اقتباس شده به اشتراک بگذارید و باید اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد که محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری ریمیکس کنید، تطبیق دهید و بر اساس آن محصول دیگری بسازید. آثار جدید شما باید جی کیوبی را تأیید کند و غیرتجاری باشد. شما مجبور نیستند آثار مشتق خود را با همان شرایط مجوز اولیه نشر دهید.

این مجوز به شما اجازه می‌دهد تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی می دهید و محصول جدید خود را تحت همین مجوز انتشار دهید و محتوای سایت را به‌صورت غیرتجاری بازسازی، انطباق و توسعه دهید.

این مجوز فقط به شما اجازه می‌دهد تا محتوای سایت را دانلود کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید، تا زمانی که اعتبار اصلی را به جی کیوبی بدهید، اما نمی‌توانند به هیچ وجه آنها را تغییر دهید یا از آنها به صورت تجاری استفاده کنید.

محتوای مورد نظر به طور کامل در مالکیت عمومی قرار دارد. نیاز به ذکر منبع نمی باشد، «هیچ حقوقی محفوظ نیست» و استفاده محتوا برای هر هدفی آزاد است.